Bez Kacpra na dłużej. Wypowiedź kapitana drużyny

Kapitan drużyny The Eagles, Maciej Kazimierek poinformował, iż na powrót do gry Kacpra Kotzknechta trzeba będzie poczekać dłużej niż to było planowane z powodów osobistych. Obrońca Orłów ostatni mecz rozegrał w połowie grudnia przeciwko M&M jeszcze w poprzednim sezonie i od tamtego czasu nie pojawił się na boisku.

"Rozmawiałem z Kacprem i uznaliśmy, iż potrzebuje on teraz więcej czasu dla siebie z powodów osobistych. Niemniej czekamy na jego powrót w drużynie, wiemy jak wartościowym zawodnikiem jest w obronie, dlatego liczymy że będzie z Nami jak najszybciej i pomoże w uzyskiwaniu dobrych wyników" - mówił Maciej Kazimierek.

Dotychczas w historii występów w Poniedziałkowej Lidze, Kacper rozegrał 5 spotkań, strzelając 8 bramek.