"Miesiąc temu sami byśmy w to nie uwierzyli"

Co można powiedzieć o takim sezonie? Na pewno był on wyjątkowy, gdyż za czwartym podejściem Orły wreszcie awansowały do drugiej ligi, dzięki piorunującej rundzie rewanżowej, w której The Eagles zdobyło komplet 15 punktów. Bezapelacyjnie ten awans należał się Orłom, którzy będąc po 4 kolejce na ostatniej pozycji, potrafili wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i w decydującej fazie sezonu wygrywać kluczowe dla układu tabeli spotkania.

"To był niezwykle szalony sezon w naszym wykonaniu. Każdy z 10 spotkań miał swoją historię, którą ciężko było wyobrazić. Po dramacie jaki przeżyliśmy w pierwszych czterech spotkaniach, ciężko było zachować optymizm na drugą część sezonu, aczkolwiek doświadczenia z poprzednich sezonów pozwoliły myśleć z nadzieją na zachowanie chociażby ligowego bytu na następny sezon. Nikt jednak się nie spodziewał, że 3 tygodnie później stworzymy sobie niepowtarzalną okazję do awansu. Sytuacja trochę inna do sezonu jesiennego, gdzie po porażce z Broken, praktycznie pogrzebaliśmy sobie szanse na awans. Tutaj zwycięstwo z Broken pozwoliło włączyć się do walki o ten upragniony awans. Każdy z zawodników zasługuję na niezwykłe słowa uznania, gdyż wkład jaki włożyli w ten sezon, jest nieoceniony. Poczynając od bramkarza, a kończąc na regularnych rezerwowych, ta drużyna stanowiła jedność, która była kluczem do sukcesu. Gratulacje dla całej drużyny a więc Jordana Liddella, Jakuba Kazimierka, Krzysztofa Chudziana, Janisa Gunko, Kacpra Kotzknechta, Michała Borcucha, Paolo Tolomeo, Mikołaja Chudziana, oraz Patryka Ośnieckiego. Miesiąc temu sami byśmy w to nie uwierzyli, dziś jesteśmy w drugiej lidze." - mówił kapitan drużyny The Eagles, Maciej Kazimierek.

_____________________________________________________________________________________________________

What can we say about this season? Certainly it was exceptional, as the fourth successive, Eagles finally advanced to the second league thanks to a stunning reigning round in which The Eagles complete a total of 15 points. The Eagles, who were in the last position afteer 4 games, were able to rise to the top of their skills and win the key games in the decisive part of the season.

"It was a very crazy season in our performance. Each of the 10 meetings had his story that it was hard to imagine. After the drama of what we experienced in the first four games, it was hard to remain optimistic for the second half of the season, although the experience of previous seasons made it possible to think with hope the behavior of even the league being the next season. But no one had expected that 3 weeks later we will create a unique opportunity for advancement. The situation a little bit different to the autumn season, where after losing to Broken practically buried a chance of promotion. Here the victory from Broken allowed to join the fight for the coveted promotion. Each of the players deserve extraordinary praise, because the contribution that they put into this season, is invaluable. Starting from the goalkeeper, and ending with the regular reserve, this team was the unity, which was the key to success. Congratulations to the whole team, so it's Jordan Liddell, Jakub Kazimierek, Krzysztof Chudzian, Janis Gunko, Kacper Kotzknecht, Michał Borcuch, Paolo Tolomeo, Mikołaj Chudzian, and Patryk Ośniecki. A month ago we would not believe it, we are in the second division today." - declared by Eagles' captain, Maciej Kazimierek.