Przed meczem z Lads on Toure

Drużyna The Eagles jest przed swoim trzecim meczem w sezonie zimowym 2018. Liderzy 7-a-side podejmą drużynę Lads on Toure, z którą rywalizowali już w kampanii jesiennej 2017, wygrywając dwukrotnie w dwóch oficjalnych meczach. Stawka meczu jest duża, mając na uwadze fakt, iż po dwóch kolejkach 5 na 6 drużyn występujących w tym sezonie wygrało już przynajmniej jedno spotkanie, przez co tabela na chwilę obecną prezentuje się następująco:

Orły wystąpią dziś ponownie bez Maksyma Werby, który przebywa na Ukrainie, oraz Michała Hertmanowicza, który z powodów rodzinnych jest zmuszony do absencji. Do gry wracają jednak nieobecni w ostatnich tygodniach Jakub Kazimierek, oraz Patryk Ośniecki, dla których będą to premierowe występy w sezonie zimowym 2018.

Liczymy na skuteczną grę z przodu, oraz konsekwencję w defensywie, która pozwoli Orłom na zdobycie kompletu punktów w dzisiejszym starciu.

Mecz z Lads on Toure w niedzielę, 21 stycznia o godzinie 18:30.

Kadra:

1. Mikołaj Chudzian (23)

2. Jakub Kazimierek (99)

3. Michał Borcuch (11)

4. Kacper Kotzknecht (16)

5. Mariusz Korycki (6)

6. Dominik Szuster (8)