Słabo w obronie. Wypowiedzi po meczu z BTL

W meczu 4 kolejki drużyna The Eagles przegrała z ekipą BTL 8:10. Po spotkaniu zapytaliśmy kilku zawodników od odczucia po meczu, ich analizy oraz przyczyny porażki.

Michał Borcuch: Co tu dużo mówić, zagraliśmy bardzo słabo w obronie, wliczając w to moją osobę, widać było brak pokazania się do gry. Przez cały mecz można było mieć wrażenie jakbyśmy grali pierwszy raz ze sobą. Jedynym pozytywem była współpraca Maćka z nowym zawodnikiem, Juniorem, gdzie w kilku sytuacjach pokazali kilka ciekawych zagrań, czego brakuje w naszym zespole.

Bobby Singh: To nie było złe spotkanie, mieliśmy szanse na zwycięstwo, aczkolwiek było wyraźnie widać, że to rywal miał większe chęci na zwycięstwo od nas. Zaczęliśmy bardzo mocno, ale mimo dużego zaangażowania podczas całego meczu, gdzie walczyliśmy, przegrywamy minimalnie na koniec. Jedyne co można dodać to patrzeć do przodu, wyciągnąć wnioski i skupić się na następnym meczu by zdobyć 3 punkty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Eagles lost in their fourth game in the season against BTL 8:10. We ask couple players about their opinion of the game, their feelings and reasons of lost.

Michał Borcuch: What can I say, we played very poorly in defense, including my person, you could see the lack of showing on position in the game. Throughout the match you could have the impression that we were playing first time together. The only positive, was Maciek's cooperation with the new player, Junior, where in some cases they showed some interesting plays, what we are missing in our team.

Bobby Singh: It wasn't a bad game, we had a good chance to win, but clearly the other team wanted to win a little bit more than us. We had a strong start, but kept on fighting for a win just let ourselves down at the end. Well I guess only 1 way left and that's forward so roll on next week and get 3 points.