Urodziny Krzyśka

W ciągu najbliższego tygodnia będziemy obchodzić kilka pojedynczych świąt, w tym i drugie urodziny klubu The Eagles. Dzisiaj jednak mamy przyjemność życzyć wszystkiego najlepszego, dla jednego z naszych zawodników - Krzysztofa Chudziana. Z okazji 21 urodzin, życzymy spełnienia wszystkich marzeń, unikania kontuzji, wielu bramek, skutecznych interwencji, sukcesów w zespole Orłów i wielu chwil wartych zapamiętania.

_____________________________________________________________________________________________________

Over the next week we will celebrate several individual holidays, including the second birthday of The Eagles. Today, however, we have the pleasure to wish all the best for one of our competitors - Krzysztof Chudzian. On the occasion of 21st birthday, we wish to fulfill all dreams, avoiding injuries, many goals, effective interventions, successes in the Eagles team and many moments worth remembering.