Za ciosem. Przed meczem z Haven't got a Kalou

Po dobrym występie przed tygodniem, pora na kolejne emocje w sezonie wiosennym 2017. Już w poniedziałek, The Eagles zmierzy się z wideliderem tabeli, Haven't got a Kalou, którzy w ostatniej kolejce rozbili Broken aż 21:1! Będzie to z pewnością niezwykle trudne spotkanie, aczkolwiek Orły udowadniały już w swojej historii, że na mecze z teoretycznie silniejszymi rywalami potrafią się skutecznie zmobilizować.

Do gry powinna być gotowa cała ósemka zawodników, łącznie z nieobecnym ostatnio Mikołajem Chudzianem. The Eagles jeszcze nigdy nie mierzyły się z poniedziałkowym rywalem, więc będzie to okazja do pozytywnego rozpoczęcia rywalizacji z Haven't got a Kalou.

Mecz przeciwko Haven't got a Kalou w poniedziałek, 27 marca o godzinie 21.

Kadra:

1. Jordan Liddell

2. Jakub Kazimierek

3. Krzysztof Chudzian

4. Paolo Tolomeo

5. Michał Borcuch

6. Mikołaj Chudzian

7. Patryk Ośniecki

8. Maciej Kazimierek - kapitan

_____________________________________________________________________________________________________

After a good performance before the week, it's time for another excitement in the spring season of 2017. Already on Monday, The Eagles will face the second best team of the table, Haven't got a Kalou, who in the last round destroyed Broken 21:1! This will be a very difficult meeting, although the Eagles have proven in their history that matches with theoretically stronger rivals can effectively mobilize.

All eight players, including missed from last week, Mikołaj Chudzian, should be ready to play. The Eagles have never faced a rival Monday, so it will be a good start to the rivalry with Haven't Got a Kalou.

A match against Haven't got a Kalou on Monday, March 27th at 21 o'clock.

Team:

1. Jordan Liddell