Bez Anglików na zakończenie. Kadra na mecz z Goalpoachers

Już dziś czeka nas ostatnie spotkanie w sezonie zimowym 2016/2017. Rywalem The Eagles będzie drużyna Goalpoachers. Orły przystąpią do tego spotkania bez 2 angielskich zawodników: Paolo Tolomeo, oraz Jordana Liddella. Niemniej do składu, po tygodniowej absencji wraca Mikołaj Chudzian. Po bardzo dobrym meczu sprzed tygodnia, liczymy na powtórkę i dziś.

Kadra na mecz z Goalpoachers:

1. Janis Gunko

2. Jakub Kazimierek

3. Bobby Singh

4. Michał Borcuch

5. Mikołaj Chudzian

6. Patryk Ośniecki

7. Maciej Kazimierek - kapitan

_____________________________________________________________________________________________________

Today we are challenging the last game of the winter season 2016/2017. The Eagles will rival against the Goalpoachers. Eagles participate in this meeting with two British players: Paolo Tolomeo, and Jordan Liddell. However, the composition, after a week of absence returns Mikołaj Chudzian. After a very good game last week, we hope to repeat that today.

Team against the Goalpoachers:

1. Janis Gunko

2. Jakub Kazimierek