Ostatni mecz Orłów w roku 2017

Świeżo upieczeni mistrzowie ligi 7-a-side, piłkarze The Eagles mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie w roku 2017. Roku, który był emocjonalnym rollercoasterem, podczas których Orły osiągały swoje największe sukcesy, jak i ponosiły sromotne porażki. Prawdziwych mężczyzn poznaje się jednak po tym jak kończą, a piłkarze The Eagles finiszują niezwykle skutecznie.

Już dziś o godzinie 19:30, The Eagles rozegra sparing z drużyną, która dołączy w styczniu do rozgrywek na sezon zimowy 2018. Orły zagrają bez kilku podstawowych zawodników, natomiast debiutującym w zespole Orłów, Michałem Hertmanowiczem. Będzie to również okazja dla Macieja Kazimierka, do przetestowania kilku nowych wariantów na następny sezon.

Mecz Orłów w niedzielę, 17 grudnia o godzinie 19:30.

Kadra:

1. Mariusz Korycki