Rachunki do wyrównania. Przed meczem z Goalpoachers

Po udanym otwarciu sezonu letniego 2017, czas na kolejne zmagania w poniedziałkowej drugiej lidze. The Eagles wygrywając 10:4 w pierwszej kolejce znajduje się na 3 miejscu. W poniedziałek Orły zmierzą się z drużyną Goalpoachers, z którą rywalizowali w 3 lidze, w sezonie zimowym 2016/17. Oba pojedynki zakończyły się minimalnymi zwycięstwami rywala, który zajął 3 miejsce w poprzednim sezonie, przegrywając tym samym możliwość awansu do pierwszej ligi.

Orły wystąpia w niepełnym składzie, gdyż do gry wciąż nie jest gotowy Janis Gunko. Dłuższą nieobecność zgłosił Jordan Liddell, którego zabraknie na kilka tygodni. Niepewny jest występ Kacpra Kotzknechta, dlatego w obecnym składzie The Eagles musi się mocno spiąć na jutrzejsze spotkanie, w celu zdobycia kolejnych punktów.

Mecz przeciwko Goalpoachers w poniedziałek, 22 maja o godzinie 20.

Historia meczów przeciwko Goalpoachers

2 mecze, 0 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażki, bramki: 10:15, najskuteczniejszy strzelec: Maciej Kazimierek (3 gole)

Ostatnie spotkanie: The Eagles 5:9 Goalpoachers (Kazimierek J. 2, Chudzian M. 1, Kazimierek M. 1, Ośniecki 1)

Kadra:

1. Krzysztof Chudzian

2. Jakub Kazimierek

3. Mikołaj Chudzian

4. Kacper Kotzknecht

5. Michał Borcuch

6. Maciej Kazimierek - kapitan

________________________________________________________________________________________________________

After the successful opening of the summer season of 2017, time for another struggle in Monday's second league. The Eagles winning 10:4 in the first fixture is in 3rd place. On Monday, the Eagles will face the Goalpoachers, with whom they competed in the 3rd Division, in the 2016/17 season. Both duels ended in a minimal win for the rival, who finished 3rd in the previous season, losing the promotion to the first division.

The eagles are part-cast, as Janis Gunko is still not ready for the game. Jordan Liddell missed the long absence, which he would miss for a few weeks. Kacper Kotzknecht's performance is unlikely, so the current squad of The Eagles must be tight on tomorrow's meeting to gain points.

Match against Goalpoachers on Monday, May 22 at 20 o'clock.

Match history against Goalpoachers

2 matches, 0 wins, 0 draws, 2 losses, goals: 10:15, top scorer: Maciej Kazimierek (3 goals)

The last meeting: The Eagles 5: 9 Goalpoachers (Kazimierek J. 2, Chudzian M. 1, Kazimierek M. 1, Ośniecki 1)

Team:

1. Krzysztof Chudzian