Zasłużyliśmy na wygraną. Wypowiedzi po meczu

The Eagles wygrało w 6 kolejce z Bunch of Kaka 11:7, kończąc tym samym złą passę 4 kolejnych meczy z rzędu. Tuż po meczu zapytaliśmy powracającego po kontuzji Janisa Gunko, oraz kapitana drużyny Macieja Kazimierka o ich opinie pomeczowe.

Janis Gunko: "Chciałbym pogratulować zwycięstwa całej drużynie, oraz Maćkowi zdobycia nagrody piłkarza meczu, wygraliśmy zasłużenie. Oczywiście nie było to idealne spotkanie. Przydarzyło nam się kilka głupich błędów, które kosztowały nas utratą kilku bramek. Na szczęście to nie zrujnowało nam naszego ducha zespołu, prowadząc cały czas grę i krocząc po zwycięstwo. Mam nadzieję, że gra w następnym meczu będzie jeszcze lepsza."

Maciej Kazimierek: "Wynik jak i cały przebieg meczu mógł świadczyć, iż było to łatwe i przyjemne spotkanie. Jednakże rywal postawił warunki i dzielnie walczył o zdobycie chociażby punktu. Bardzo ważny był początek meczu, gdzie udało się stworzyć kilkubramkową przewagę, którą dowieźliśmy do końca. Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu, bez wyjątków. Widać było u zawodników chęć przełamania się, zdobycia 3 punktów niezwykle potrzebnych do utrzymania w lidze. Kluczem do zwycięstwa był pełny, optymalny skład, który udowodnił, że w drużynie drzemie potencjał i jeszcze wiele pozytywnych momentów przed nami. Teraz czas na kilka dni odpoczynku i zabranie się do pracy, przed meczem z Here and Now."

________________________________________________________________________________________________________

The Eagles won in the 6th season game against Bunch of Kaka 11:7, ending a losing streak of 4 consecutive matches in a row. Shortly after the game we asked returning from injury Janis Gunko, and a captain Maciej Kazimierek about their Post-match opinions.

Janis Gunko: "I would like to congratulate the team with a victory and Maciej for the MOTM, it was a deserved victory. Of course, the game wasn't perfect. We managed to make some silly mistakes, which costs us condeded goals. Fortunately, it hasn't ruined our team spirit, as we continued to fight for the victory. Hopefully the next game will be better."

Maciej Kazimierek: "The result and the whole course of the game can testify, that it was easy and pleasant meeting. However, rival set conditions and bravely fought to get even a point. The beginning of the match was very important, where he managed to create a couple goals advantage, which we kept till the end. I am very pleased with the attitude of the whole team, without exception. The players desire to break up was evident, to get 3 points, whicg are extremely necessary to stay in the league. The key to victory was full, optimal squad, which proved that there is potential in the team and still a lot of positive moments in front of us. Now it's time for a few days of rest and get back to work, before the match against the Here and Now."