Poznajemy Zawodnika. Jordan Liddell

Po kilku dniach problemów serwerowych wracamy do publikacji kolejnego odcinka z serii "Poznajemy Zawodnika". Przyszła pora na jednego z dwóch nominalnych bramkarzy w zespole Orłów, który reprezentuje The Eagles od połowy grudnia 2016, występujący w zdecydowanej większości meczów w obecnym sezonie. Poznajmy Jordana Liddella.

_____________________________________________________________________________________________________

After a few days without any news because of server issues, we are backing to the publication of the next series episode "Meet the Player". It's time for one of the two nominal goalkeepers in The Eagles, who represents the Eagles since mid-December 2016, occurring in the vast majority of matches in the current season. Meet Jordan Liddell.