Nagrodzeni. Najlepsi zawodnicy sezonu zimowego 2016/2017

Dziś wieczorem zostały rozdane statuetki, dla najlepszych zawodników sezonu zimowego 2016/2017. W kategoriach Piłkarz Sezonu, Polski Piłkarz Sezonu, oraz Obcokrajowiec Sezonu, zwyciężyli odpowiednio: Maciej Kazimierek, Jakub Kazimierek, oraz Janis Gunko. Gratulujemy sukcesów, oraz życzymy powodzenia w następnym sezonie!!

Piłkarz Sezonu: Maciej Kazimierek

Mecze: 10

Bramki: 47

Asysty: 12

Polski Piłkarz Sezonu: Jakub Kazimierek

Mecze: 10

Bramki: 9

Asysty: 7

Obcokrajowiec Sezonu: Janis Gunko

Mecze: 5

Bramki: 5

Asysty: 2

________________________________________________________________________________________________________

Tonight, we were distributing statuettes for best players of the winter season 2016/2017. In terms of Player of the Season, Polish Player of the Season and the foreigner season, won respectively Maciej Kazimierek, Jakub Kazimierek and Janis Gunko. Congratulations on your success and good luck in the next season !!

Player of the Season: Maciej Kazimierek

Games: 10